Monedhë

Kategoritë

Postimet e fundit

1 vit më parë

PËR 1 ORË MERR PRODUKTIN NË DORË!

6 orë më parë

Çipet që do të dominojnë industrinëg gaming Ryzen 7000 3D V-Cache debutojnë në Janar

6 orë më parë

Telefonata dhe internet në fluturimet ajrore, Bashkimi Evropian zbulon planet

Ja vlen për tu parë:
6 orë më parë

Intel planifikon 1 trilionë tranzistorë në çipet e prodhuara në 2030-ën

3 ditë më parë

Prodhuesi i iPhone-it ofron pagesë për gjetjen e punëtorëve të rinj

3 ditë më parë

Aplikacioni i Epic Games shndërron fotot në modele 3D

Ja vlen për tu parë:

Xiaomi 12T

64,990 L
 

Xiaomi 12 Lite

48,990 L49,990 L
 
3 ditë më parë

Pronarët e serverëve në Discord tashmë mund të bëjnë para

3 ditë më parë

SpaceX merr autorizimin për lëshimin e 7500 satelitëve të tjerë Starlink

4 ditë më parë

Thirrjet nga rrjetet celulare në rënie, zhvendosja drejt internetit gjithnjë e më e theksuar

Ja vlen për tu parë:
OFERTË ONLINE

Xiaomi Mi Casual Daypack

1,990 L
 

Xiaomi Mi 11 Lite 5G

28,990 L31,990 L
 

DJI OM 5

24,990 L
 
4 ditë më parë

Bashkimi Evropian parashikon një gjobë të majme ose dëbim nëse Twitter nuk i përmbahet legjislacionit të ri Evropian të internetit

5 ditë më parë

Shteti Amerikan ndalon përdorimin e TikTok për shkak të shqetësimeve të sigurisë

6 ditë më parë

Meta gjobitet 265 milionë euro në Evropë për ekspozim të të dhënave të përdoruesve

6 ditë më parë

Elon Musk thotë se Apple e ka kërcënuar me largimin e Twitter nga App Store