9a W10 Wireless PD Quick Charging

2,290 L

 

Karikues wireless i cili ju siguron karikim te shpejte dhe te sigurte. I vogel, i lehte dhe i qendrueshem. Karikuesi eshte prodhuar nga material me cilesi te larte. Gjithashtu ka dalje USB dhe PD me fuqi 20W.

Ka stok

SKU: CNG2275-B Modeli: W10 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

BEST DEALS

Xiaomi Mi Band 6

4,990 L
 

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand

9a

Model

W10

Color

Black

Input

AC100-240V

Wireless ouput

10W

PD output

5V-12V x 18W

USB output

5V/4A x 20W

Working Temperature

-10°C – + 50°C

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x 9a W10 Wireless Pd Quick Charging