A4Tech B25 True Wireless Earphone

3,490 L

 

Kufjet A4Tech B25 ju ofrojnë zë të pastër me kualitet të lartë, si dhe përshtatje shumë të mirë me veshin. Janë mjaft praktike dhe mund të lidhen me tablet, smartphone dhe çdo pajisje tjetër me bluetooth. Janë të pajisura me kasë si për mbrojtje dhe për karikim të kufjeve.

Color
SKU: N/A Modeli: B25 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black, White

Speaker Size

10 mm

Frequency Response

20 Hz-20 kHz

Earphone Sensitivity

102 dB @ -10 dBFS

Mic. Sensitivity

-42 dB @1 kHz/Pa

Earphone Impedance

32 ohm

Bluetooth

v5.2

Operation Distance

10 m

Earphone Battery Type

Lithium Battery (40 mAh)

Charging Case Battery Type

Lithium Battery (380 mAh)

Charging Power

5V=500mA

Earphone Charging Time

<1.5H (Low Battery to Fully Charged)

Case Charging Time

<1.5H (Low Battery to Fully Charged)

Music Playtime with Single Charge

≈5H (50% Volume Data)

Playtime from Charging Case

≈20H (50% Volume Data)

Earphones weight

4g

Weight

39g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x BT Earphones
1 x Charging Box
1 x Charging Cable
1 x User Manual