A4Tech Wired Keyboard KBS-29

1,990 L

 

Tatstiera KBS-29  ka strukturë të sheshtë tastesh për një eksperiencë sa më të rehatshme të të shkruarit. Tastiera është rezistente ndaj ujit dhe me butona në madhësi të plotë.

Ka stok

SKU: CNG2529-B Modeli: KBS-29 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Keycaps

Traditional, A-shape

Hotkeys

8

Character

Laser Engraving

Splash Proof

Yes

Adjustable Keyboard Legs

Yes

Rating

5 V / 30 mA

Dimension

479 × 205 × 31 mm

Weight

780 g

Cable Length

150 cm

Hardware Connectivity

USB / PS2

Illuminated

No

System Requirements

Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x A4tech KBS-29 Keyboard

1 x manual