A4Tech Wired Keyboard KLS-7MUU

2,990 L

 

Tastiera A4Tech KLS-7MUU me kabllo dizenjuar për të qënë të rehatshëm dhe shumë produktiv. Tastiera ka butona në madhësi të plotë dhe është ergonomik. Cilësi që zgjat dhe funksionalitet i plotë kombinuar sëbashku për të dhënë vlerën maksimale në një tastiere të prodhuar për produktivitet.

Ka stok

SKU: CNG2528-B Modeli: KLS-7MUU Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
KEYBOARD
Keycaps

Slim, A-shape

Hotkeys

17

Character

Laser Engraving

Splash Proof

Yes

Adjustable Keyboard Legs

No

Rating

5 V / 100 mA

Cable Length

150 cm

Port

1. Earphone / Microphone 3.5mm Plug
2. USB ( Connect Keyboard )
3. USB Extension Port

Illuminated

No

System Requirements

Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10

Dimension

460 × 187× 21 mm

Weight

680 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x A4Tech Wired Keyboard KLS-7MUU