A4Tech Wireless Keyboard and Mouse 9300F

3,490 L

 

Tastierë dhe maus wireless nga A4Tech , dizenjuar për të qenë të rehatshëm dhe shumë produktiv. Tastiera është rezistente me butona në madhësi të plotë. Kanë dizajn ergonomik. Maus optik  me 4 butona, me sensor levizje deri ne 2000 dpi.

Ka stok

SKU: CNG2517-B Modeli: 9300F Kategori: , ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Model

9300F

Color

Black

KEYBOARD
Keyboard Interface

USB

Design Style

Ergonomic

Palm Rest

Integrated

Normal Keys

103

Function Keys

10

Mechanical Keyboard

No

Type

Wireless

Dimensions

18.58" x 7.4"

MOUSE
Mouse Interface

USB

Buttons

4

Scrolling Capability

1 x Wheel

Resolution

800-2000 DPI

Mouse Dimensions

4.29" x 2.8" x 1.54"

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Keyboard

1 x Mouse

1 x Manual