Second Chance

Acer 24″ B246HL Monitor

6,490 L

 

B246HL nga Acer është i pajisur me një panel TN me madhësi 24″ dhe rezolucion 1080p me ngjyra të gjalla. Ka dizajn modern i cili përshtatet shumë mirë si në ambjentet e zyrës ashtu edhe në ata të shtëpisë suaj.

Ka stok

Informacion i detajuar

Peshë
6 g/kg
Përmasa
56 × 38 cm
Brand
Color

Black

General
Screen size

24"

Panel Type

TN

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Maximum Brightness

250cd/m2

Contrast Ratio

1000:1

Refresh Rate

60Hz

Bit Depth / Color Support

24 Bits / 16.777.216 Colors

Response Time

5ms

Viewing Angle

Horizontal: 170
Vertical: 160

Pixel Pitch

0.268 mm

Connectivity
Ports

1 X DisplayPort
1 X DVI-D Dual Link
1 X D-sub
1 X 3.5 mm Audio Out

Audio
Built-In Speakers

Yes, 2 x 2 W

Power
AC Input Power

100V to 120V, 50/60 Hz

Power Consumption

Typical – 20.9 W
Standby – 0.45 W

Physical
Height Adjustment

15 cm

Swivel Adjustment

120° (-60 to 60°)

Tilt Adjustment

5 to 35°

Dimensions & Weight
Dimensions

385.5 mm X 567 mm X 221.2 mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1  X Monitor

1 X Power Cable

Garancia e produktit

12 Muaj