Acer Aspire 3 15.6″, 256GB SSD, Intel Celeron

29,990 L

 

Pavarësisht nëse jeni në shtëpi, në shkollë apo në punë, procesorët më të fundit Intel ofrojnë të gjithë performancën që ju nevojitet për të organizuar punën tuaj, si dhe funksionimin e besueshëm dhe pa probleme të aplikacioneve. Zgjidhni nga RAM-ët 4 dhe 8GB dhe përfitoni nga memorja e bollshme prej 256GB-ësh.

• Intel® Celeron® N4020
• 8GB,4GB RAM + 256GB SSD
• 15.6″ FHD Display
• Intel® UHD Graphics

Ram
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
3 kg
Brand
Announced

2021

DESIGN
Color

Black

Type

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Celeron® N4020

Processor family

Intel® Celeron® Processor N Series

Processor Frequency

Base 1.10 GHz
Max. 2.80 GHz

Processor Cache

4 MB

Processor cores

8 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

4GB, 8GB

Ram Type

DDR4-SDRAM

Memory

256GB SSD

Memory slots

1

SSD Details

PCI Express

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

15.6"

Panel Type

LCD

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Refresh Rate

60Hz

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® UHD Graphics

Graphics Memory

Shared

On-board Graphics Adapter

Yes

Graphics Memory Type

Integrated

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

Wi-Fi Model

IEEE 802.11a / b / g / n / ac

Ethernet LAN

Gigabit Ethernet

Bluetooth

Bluetooth 4.1

PORTS & INTERFACES
Details

1 x HDMI Port
2 x USB 2.0 Ports
1 x USB 3.1 Gen 1 Type-A Port
1 x RJ-45

AUDIO
Built-in Microphone

Yes

Built-in Speakers

2 x speakers

CAMERA
Front Camera

HD Camera

SOFTWARE
Operating system installed

Linux

KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Lithium-ion (Li-Ion)

Battery Capacity

4810 mAh

Number of battery cells

2

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

1.94 kg

Dimensions

19.90 mm x 363.4 mm x 250.5 mm

POWER
AC Adapter Power

45 W

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Charger

1 x Manual

Garancia e produktit

36 Muaj