OFERTË ONLINE

Acer Veriton VS2680G, 8GB, 256GB, Core i3

59,990 L

 

Acer Veriton VS2680G Desktop është shumë i shpejtë dhe mund të kryeni lehtësisht shumë veprime njëherësh, në vetëm pak kohë. I përshtatshëm për të kryer detyra të përditshme si të punuarit në Powerpoint, Exel etj. Mund të përdoret për programe të ndryshme si programe editimi, programe finance dhe lojëra të ndryshme të cilat nuk kërkojnë performancë shumë të lartë.

 

• Intel® Core™ i3-10105
• 8GB RAM + 256GB SSD
• Intel® UHD Graphics 630
• OS: Linux

Ka stok

SKU: PC108-1 Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
8 kg
Brand
Color

Black

Operating System
OS

Linux

Processor details
Processor

Intel® Core™ i3-10105

Processor Frequency

Processor Base Frequency 2.90 GHz
Max Turbo Frequency 3.70 GHz

Processor cores

4 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4

Maximum RAM Supported

64GB

Memory

256GB

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® UHD Graphics 630

OPTICAL DRIVE
DVD

DVD+/-RW

AUDIO
Audio Details

5.1 channel

PORTS AND CONNECTORS
Details

HDMI
4 USB 2.0 Ports
2 USB 3.2 Gen 1 Type-A Ports
2 USB 3.2 Gen 2 Type-A Ports
8 USB ports
4 expansion slots
1 PCI slots
2 PCI Express x1 slots
1 PCI Express x16 slots
Network (RJ-45)
Audio input
Audio output
VGA
DisplayPort

Communications

Wi-Fi 5 (802.11ac)

Bluetooth

5.0

POWER
Power Details

300 W

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

350 x 160 x 309.3mm

Weight

7.3 Kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Acer Veriton VS2680G Desktop

Garancia e produktit

12 Muaj