OFERTA ONLINE

Acer Video Projector X118HP

51,990 L

 

Projekte me qartësi maksimale me projektorin X118HP. Merrni imazhe të ndritshme dhe të qarta edhe në dhoma me ndriçim të mirë dhe me madhësi mesatare falë ndriçimit 4000 lumens. Ngjyrat e vërteta janë të mundshme falë Acer LumiSense™, ColorBoost3D™ dhe Color Safe II, ndërsa Acer BlueLightShield™ mbron sytë tuaj.

Ka stok

SKU: LMC26 Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 14%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Xiaomi Mi Laser Projector 150″

119,990 L
Kurseni: 20,000 L
OFERTA ONLINE

Wanbo Smart Projector T2 Max

14,990 L
 

Informacion i detajuar

Peshë
26 g/kg
Brand
Color

Black

Model

X118HP

Image
Native Resolution

800 x 600

Maximum Resolution

1920 x 1200

Standard Mode Brightness

4000 lm

Native Aspect Ratio

4:3

Compatible Aspect Ratio

16:9

Contrast Ratio

20,000:1

Throw Ratio

1.94 to 2.16 (1295.40 mm@2000 mm)

Digital Zoom

2x

Vertical Keystone Correction

-40°/+40°

Maximum Vertical Sync

120 Hz

Maximum Horizontal Sync

100 kHz

Minimum Vertical Sync

24 Hz

Minimum Horizontal Sync

15 kHz

Colour Supported

1.07 Billion Colors (30-bit)

Lamp
Number of Lamps

1

Lamp Power

220 W

Normal Mode Lamp Life

6000 Hour

Economy Mode Lamp Life

10000 Hour

ExtremeEco Mode Lamp Life

15000 Hour

Interfaces
Ports

1 x HDMI
1 x USB Type-C
1 x VGA In
1 x VGA Out
1 x RS232
1 x Audio Input
1 x Audio output
1 x Video

Technical Information
Projection System

DLP

Projection Method

Front
Rear
Ceiling
Rear Ceiling

Video Compatibility

NTSC
PAL
SECAM
HDTV
EDTV
SDTV

Computer Compatibility

Windows PC
Mac PC

Audio
Number of Speakers

1

Speaker Output Power

3 W

Speaker Output Mode

Mono

Power Description
Power Supply

100 V AC ~ 240 V AC

Input Voltage

120 V AC
230 V AC

Operating Power Consumption

275 W

Dimensions and Weight
Dimensions

113.7 x 313 x 240 mm

Weight

2.8 Kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

  • AC Power Cord
  • Battery for remote control
  • Lens Cap
  • Quick Start Guide
  • Remote Control
  • Security Card
  • VGA Cable