OFERTA VETËM ONLINE

Acer X1328WHK Projector

69,990 L

 

Projektor nga Acer. Është ideal për përdorim të përditshëm, në punë ose në shtëpi. Bëni prezantimet tuaja më tërheqëse, argëtuese dhe emocionuese. Me shkëlqim dhe kontrast të lartë.

Ka stok

SKU: ITD1701 Modeli: X1328WHK Kategori: , Etiketa: ,

Informacion i detajuar

Peshë
3 kg
Brand
Technical Information
Projection Method

DLP

Platform Supported

Windows

Projection Lens
Optical Zoom

2x

Lamp
Lamp Type

Philips 220W

Number of Lamps

1

Normal Mode Lamp Life

6,000 ANSI Lumens

Economy Mode Lamp Life

10,000 Hours (ECO), 15,000 Hours (ExtremeEco)

Image
Color Supported

1.07 billion colors

Maximum Resolution

WUXGA (1,920 x 1,200)

Native Resolution

XGA (1280 x 800)

Native Aspect Ratio

16:10

Compatible Aspect Ratio

16:9

Contrast Ratio

20,000:1

Vertical Keystone Correction

+/-40°

Supported Multimedia Formats
Video Formats

N/A

Audio Formats

N/A

Image Formats

N/A

Audio
Speakers

Yes

Number of Speakers

1

Output Power

3 watts

Speaker Output Mode

Speaker

Interfaces/Ports

USB
Audio Line In
Audio Line Out

Power Description
Input Voltage

100 – 240V

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Projector

1 x AC Power Cord

1 x Battery for remote control

1 x Lens Cap

1 x Quick Start Guide

1 x Remote Control

1 x VGA Cable