Air Mouse & Wireless Keyboard W1

2,490 L

 

Tastiere dhe maus me me wireless, e cila mund te lidhet me Android Box, Projektore, Kompjuter, Laptop ose TV tuaj. E lehte ne peshe dhe e ben navigimin ne internet me te thjeshte dhe me te rehatshem.

Ka stok

SKU: DUN406-B Kategori:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Model

W1

Transmission & Control

2.4GHz RF wireless

Amount of keys

57

Remote Control Distance

Up to 10m

Battery

Built-in 3.7V 300mAh lithium battery

IR Learning Function

Yes

CPI Adjustment

Yes

Auto Sleep and Wake Up

Yes

Material

Plastic + silicone

Color

Black

Size

15.8 * 5.5 * 1.6cm / 6.22 * 2.17 * 0.65in

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 * Air Mouse Keyboard

1 * USB Receiver

1 * USB Charging Cable

1 * User Manual