Alcatel Tab 1T 8092 10″, WiFi Only

9,990 L

 

Çelësi i tabletit Alcatel 1T 10 është thjeshtësia! Me anë të Asistentit të Google i cili është i komanduashëm nëpërmjet zërit, ju mund të kryeni detyra apo kërkime të ndryhme në internet vetëm në pak sekonda pa qënë e nevojshme ta prekni tabletin. Tashmë ju mund të vendosni këngët tuaja të preferuara apo të dëgjoni të luhet libri juaj i preferuar ndërkohë që jeni duke u marr me punët e shtëpise apo cfarëdolloj pune tjetër.  Alcatel 1T 10 është i pajisur me bateri te fuqishme 4000 mAh e cila ju mundëson përdorim për një kohë të gjatë dhe ekran 10″ me rezolucion 800 x 1280 pixels. Këto dhe tipare të tjera, si lidhja me blututh e dy pajisjeve të ndryshme njëherazi apo opsioni i njohjes së fytyrës do ju bëjnë ta dashuroni këtë tablet.

Ka stok

SKU: ABT210-B Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Announced

2018

GENERAL
Dimensions

255 x 155 x 9.4 mm

Weight

415 g

Connectivity

WiFi

DISPLAY
Display Type

TFT

Display Size

10.1"

Display Resolution

800 x 1280 pixels

PLATFORM
OS

Android 8.1 (Oreo)

CPU

Quad-core 1.3 GHz Cortex-A7

MEMORY
Ram

2GB

Memory Internal

32GB

Card Slot

microSDXC (dedicated slot)

CAMERA
Main Camera

Single (2MP)

Video Main

720p@30fps

Selfie Camera

Single (2MP)

SOUND
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot

Bluetooth

4.2, A2DP, LE

GPS

No

Radio

FM radio

Vendi i karikimit

Micro USB

BATTERY DETAILS
Battery

4,000 mAh

FEATURES
Sensors

Accelerometer

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Tablet

1 x Charger

1 x Manual