SAPO ERDHI

Amazfit Cheetah Pro

38,990 L

 

Amazfit Cheetah Pro është një orë inteligjente mbresëlënëse që ndërthur stilin dhe funksionalitetin. Ajo vjen me një ekran AMOLED 1.45″ me pamje të mprehta dhe ngjyra të gjalla, duke siguruar një përvojë të këndshme përdorimi. Me aftësitë gjithëpërfshirëse të gjurmimit të shëndetit, duke përfshirë një monitor të rrahjeve të zemrës, matësin e nivelit të oksigjenit në gjak dhe monitor të nivelit të stresit, ai ofron njohuri të vlefshme për shëndetin tuaj. Ora ofron një gamë të gjerë prej 156 mënyrash sportive, duke mbuluar aktivitete të ndryshme dhe duke ofruar metrika të detajuara për t’ju ndihmuar të monitoroni dhe përmirësoni performancën tuaj të fitnesit. Dizajni i saj rezistent ndaj ujit deri në 5 ATM e bën atë të përshtatshme për perdorim gjatë notit. Amazfit Cheetah Pro vjen gjithashtu me jetëgjatësinë e baterisë deri në 14 ditë, duke ju lejuar të qëndroni të lidhur dhe aktiv pa rimbushje të shpeshta.

Ka stok

SKU: DUN1948-B Modeli: A2292 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Amazfit Nexo

16,990 L
 
- 20%
END OF SUMMER
Ofertë!

Amazfit GTR 4

19,990 L
Kurseni: 5,000 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

Cheetah Pro

Color

Black

Design
Body Material

• Titanium Alloy Bezel
• Fiber-Reinforced Polymer Middle Frame

Buttons

2 (including the crown)

Water-Resistance Grade

5 ATM

Motor

Linear motor

Display
Display Size

1.45"

Display Type

AMOLED

Resolution

480×480

PPI

331

Touchscreen

Corning® Gorilla® Glass 3 + Anti-Fingerprint Coating

Battery & Charging
Battery Capacity

440 mAh

Typical Usage

Up to 14 days

Battery Saver Mode

Up to 24 days

Clock Mode

Up to 45 days

Heavy Usage

Up to 7 days

Accuracy GPS Mode

Up to 26 hours

Automatic GPS Mode

Up to 44 hours

Power Saving GPS Mode

Up to 54 hours

Charging Method

Magnetic charging base

Charging Duration

2 Hours

Sensors
Health

BioTracker™ PPG biometric sensor
(supports blood-oxygen)

Movement

• Acceleration sensor
• Gyroscope sensor
• Geomagnetic sensor
• Barometric altimeter
• Ambient light sensor

Positioning

• Circularly-polarized GPS antenna
• Dual-band positioning
• 6 satellite positioning systems

Connectivity
Wi-Fi

2.4GHz

Bluetooth

v5.0

Supported Devices
Android

7.0+

iOS

12+

Application

Zepp App

Features
Sports Coach

Zepp Coach™

Advanced Running Support

• Zepp Coach™ Running Coach
• Track Run mode
• Smart trajectory correction
• Virtual pacer
• Race achievement predictions

Connection to Peripheral Workout Devices

• Heart rate belt
• Cycling power meter

Health Features
24H Monitoring

• Heart rate
• Blood-oxygen saturation
• Stress level

Manual Measurement

• Heart rate
• Blood-oxygen saturation
• Stress level
• Test 4 Metrics in 1 Tap (including Breathing rate)

Sleep Quality Monitoring

• Sleep stages (including REM)
• Daytime naps
• Sleep schedule
• Sleep breathing quality
• Sleep score

Health Reminders

• Abnormally high & low heart rate
• Low blood-oxygen
• High stress level
• Prompts to perform stress-reducing breathing exercise
• Altitude prompts for blood-oxygen test

Other Health Features

• PAI health assessment system
• Swimming heart rate monitoring
• Heart rate recovery
• Menstrual cycle tracking

Lifestyle Features
Voice Assistants

• Amazon Alexa
• Offline Voice Assistant

Convenience

• Music Storage
• Membership Cards
• Events Reminder
• To Do List

Smartphone Assistance

• Bluetooth Phone Music Control
• Bluetooth Phone Camera Control
• Phone Call Notifications
• SMS Notifications
• App Notifications
• Call Quick Reply
• Find My Phone

Timing

• Alarm Clock
• Stopwatch
• Pomodoro Timer

Daily Life

• Weather
• Sedentary Reminders
• Screen Lock & Password
• Do Not Disturb

Strap
Strap Material

Nylon

Width

22mm

Min. & Max.Wrist Dimensions

150mm-215mm

Buckle

Classic pin buckle

Dimensions & Weight
Dimensions

47 x 47 x 11.8 mm

Weight

34 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x SmartWatch

1x Strap

1x Charger

1x Manual