Amazfit T-Rex Pro

20,990 L

 

Amazfit T-REX Pro përmban një ekran AMOLED, të pajisur me katër butona fizikë dhe një dizajn i cili siguron ekuilibrin perfekt të stilit dhe funksionalitetin e gjithanshëm. Është theshtë kombinimi perfekt i dizajnit klasik me tiparet moderne.

Ka stok

SKU: CNG2255-MB Modeli: A2013 Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
General
Watch Operating System

RTOS

Compatible Operating System

Android 5.0
iOS 10.0 and above

Sensors

BioTracker 2PPG Bio-tracking optical sensor
3-axis acceleration sensor
3-axis gyroscope sensor
Geomagnetic sensor
Ambient light sensor
Barometric altimeter

Connectivity
Bluetooth

5.0

GPS

Yes, with GLONASS

Display
Dial Shape

Round

Display Size

1.3"

Dial Type

Digital

Display Technology

AMOLED

Display Resolution

360 x 360px

Battery
Battery Type

Lithium-ion polymer

Battery Capacity

390 mAh

Battery Life

Typical Usage: Up to 18 Days
Heavy Usage: Up to 9 Days
GPS Continuous Working Time: Up to 40 Hours

Battery Charging Time

Up to 1.5 Hours

Charging Method

Magnetic Connector

Physical
Watch Crystal Material

Tempered glass

Case Materials

Polycarbonate
Silicone Rubber

Water Rating

10 ATM

Case Dimensions

47.7 x 47.7 x 13.5 mm

Weight

59.4 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Watch (strap included)

1 x Charging base

1 x User manual