Amazfit T-Rex

12,490 L

 

Amazfit T-REX përmban një ekran OLED, të pajisur me katër butona fizikë dhe një dizajn i cili siguron ekuilibrin perfekt të stilit dhe funksionalitetin e gjithanshëm. Është theshtë kombinimi perfekt i dizajnit klasik me tiparet moderne.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Camo Green, Khaki, Black, Green

General
Watch Operating System

Proprietary OS

Compatible Operating System

Android 5.0 and later
iOS 10.0 and later

Sensors

Accelerometer, Compass, Heart Rate, Light Sensor

Connectivity
Bluetooth

5.0

GPS

Yes, with GLONASS

Display
Dial Shape

Round

Display Size

1.3" / 3.3 cm

Dial Type

Digital

Display Technology

OLED

Display Resolution

360 x 360

Pixel Density

392 ppi

Battery
Battery Type

Lithium-ion polymer

Battery Capacity

390 mAh

Battery Life

Normal Use: Up to 20 days
GPS: Up to 40 hours

Battery Charging Time

2 Hours

Charging Method

Magnetic Connector

Physical
Watch Crystal Material

Corning Gorilla Glass 3

Case Materials

Plastic

Water Rating

5 ATM

Case Dimensions

1.88 x 1.88 x 0.53" / 47.7 x 47.7 x 13.5 mm

Weight

2 oz / 58 g (Watch and Band)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

watch (strap included)

charging base

user manual

Garancia e produktit

6 Muaj