Amazon Fire TV Cube 2nd Gen 16GB (2021)

16,990 L

 

Lëreni telekomandën dhe zhyteni drejtpërdrejt në filmat dhe shfaqjet tuaja televizive të preferuara me zërin tuaj. Procesori ultra i fuqishëm me gjashtë bërthama ofron një përvojë të shpejtë dhe të rrjedhshme transmetimi 4K me mbështetje për audion Dolby Vision, HDR 10, HDR10+ dhe Dolby Atmos. Pëe më tepër, Fire TV Cube ka 8 mikrofona që ju dëgjojnë nga çdo drejtim, duke e bërë të lehtë t’i kërkoni Alexa-s të rregullojë volumin ose të heshtë televizorin.

Ka stok

SKU: DUN1278 Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Key Specs
Voice Assistant Built-in

Amazon Alexa

Maximum Supported Resolution

2160p (4K)

High Dynamic Range (HDR)

Yes

Operating System Compatibility

Fire OS

Remote Control Included

Yes

Storage Type

Internal, Cloud

Storage Capacity

16 gigabytes

Power Source

AC adapter, Battery-powered

High Dynamic Range Format

Dolby Vision, HDR 10, HDR 10+

Power
Rechargeable Battery

No

Battery Type

Alkaline

Battery Size

AAA

Number of Batteries Required

2

Number Of Batteries Included

2

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin