Ofertë!
BEST DEALS

AOC 21.5″ FHD Monitor E2270SWHN

8,990 L

Kurseni: 3,000 L

:
:
:

E2270SWHN nga AOC është i pajisur me një panel TN me madhësi 21.5″ dhe rezolucion Full HD me ngjyra të gjalla. Ka dizajn modern i cili përshtatet shumë mirë si në ambjentet e zyrës ashtu edhe në ata të shtëpisë suaj.

Ka stok

SKU: ALB390 Modeli: E2270SWHN Kategori: , , , Etiketa: , ,

Informacion i detajuar

Peshë
4 g/kg
Brand
Model

E2270SWHN

Color

Black

Best for

Business, Work From Home

Display information
Screen size

21.5"

DISPLAY HARDNESS

3H

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

RESOLUTION NAME

FHD

ASPECT RATIO

16:9

PANEL TYPE

TN

BRIGHTNESS IN NITS

200

BACKLIGHT TYPE

WLED

Refresh Rate

60Hz

RESPONSE TIME GTG

5 ms

STATIC CONTRAST RATIO

700:1

DYNAMIC CONTRAST RATIO

20M:1

VIEWING ANGLE (CR10)

90/65

DISPLAY COLOURS

16.7 Million

Video Features
DIGITAL SIGNAL FREQUENCY

30-83khz/50-76hz

Cabinet information
BEZEL TYPE (FRONT)

Normal

BEZEL COLOUR (FRONT)

Black

BEZEL FINISHING (FRONT)

Texture

CABINET COLOUR (BACKSIDE)

Black

CABINET FINISHING (BACKSIDE)

Texture

VESA WALLMOUNT

100×100

TILT

-5/21,5

Power Consumption
POWER SUPPLY

Internal

POWER SOURCE

100 – 240V 50/60Hz

Connectivity information
Ports

Audio, HDMI, VGA, AC Power Cable

HDMI

HDMI 1.4 x 1

D-SUB (VGA)

Yes

AUDIO OUTPUT

Headphone out (3.5mm)

Product Dimensions
PRODUCT DIMENSIONS INCL. BASE

375(H) x 503,37(W) x 48(D)

PACKAGING DIMENSIONS

394(H) x 558(W) x 108(D)

GROSS WEIGHT INCL. PACKAGE

3.45

NET WEIGHT EXCL. PACKAGE

2.7

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Monitor

1 x HDMI CABLE

1 x D-SUB (VGA) CABLE

1 x Power Cable

1 x Manual