Ofertë!
SAPO ERDHI

AOC 24″ FHD Gaming Monitor 24G2SAE/BK

21,990 L

Kurseni: 4,000 L

:
:
:

Shijoni pamjen më të mirë dhe pa pengesa me monitorin 24G2SAE/BK të prodhuar enkas për profesionistët e lojrave dhe jo vetëm. Ka madhësi 24 inç dhe frekuencë rifresikimi 165Hz e cila ju mundëson të luani apo shihni video të ndryshme pa pengesa ose vonesa. Gjithashtu është i pajisur me teknologjinë e moderimit të rrezeve të dëmshme blu për mbrojtjen dhe kujdesjen e shikimit tuaj.

Ka stok

SKU: ALB194 Modeli: 24G2SAE/BK Kategori: , , , , Etiketa: ,

Informacion i detajuar

Peshë
6 g/kg
Brand
Color

Black

Best for

Gaming

Display information
Screen size

24"

SCREEN SIZE (CM)

60.5

FLAT / CURVED

Flat

DISPLAY HARDNESS

3H

PANEL TREATMENT

Antiglare (AG)

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

RESOLUTION NAME

FHD

ASPECT RATIO

16:9

PANEL TYPE

VA

BRIGHTNESS IN NITS

350

BACKLIGHT TYPE

WLED

Refresh Rate

165Hz

RESPONSE TIME GTG

4 ms

RESPONSE TIME MPRT

1 ms

STATIC CONTRAST RATIO

3000:1

VIEWING ANGLE (CR10)

178/178

DISPLAY COLOURS

16.7 Million

Video Features
SYNC TECHNOLOGY (VRR)

Freesync Premium

SYNC RANGE

48-165

DIGITAL SIGNAL FREQUENCY

VGA/HDMI1.4 : 30 -160KHz (H) DP1.2 : 30 -200KHz (H) VGA/HDMI1.4 :48-144Hz (V) DP1.2:48-165Hz (V)

COLOUR SPACE (SRGB) CIE 1931 %

126

COLOUR SPACE (ADOBE RGB) CIE 1931 %

93

COLOUR SPACE (NTSC) CIE 1931 %

96

FLICKER-FREE

Yes

BLUE LIGHT TECHNOLOGY

Low Blue Light

Cabinet information
BEZEL TYPE (FRONT)

3-sided frameless

BEZEL COLOUR (FRONT)

Black, Red

BEZEL FINISHING (FRONT)

Matt

CABINET COLOUR (BACKSIDE)

Black, Red

CABINET FINISHING (BACKSIDE)

Matt

VESA WALLMOUNT

100×100

TILT

-5/23

Gaming Features
GAMING STYLE

Shooters, MMORPG, Action, eSports, RTS

GAME MODE

RTS, FPS, Racing, Gamer 1, Gamer 2, Off

GAMING CONVENIENCE

G-menu

GOOD FOR CONSOLE GAMING

Yes

Power Consumption
POWER SUPPLY

External

POWER SOURCE

100 – 240V 50/60Hz

POWER CONSUMPTION ON (TYPICAL) IN WATTS

22

POWER CONSUMPTION STANDBY IN WATTS

0.3

POWER CONSUMPTION OFF IN WATTS

0.3

Connectivity information
Ports

Audio, DisplayPort, HDMI, VGA

HDMI

HDMI 1.4 x 2

DISPLAY PORT

DisplayPort 1.2 x 1

AUDIO OUTPUT

Headphone out (3.5mm)

Product Dimensions
PRODUCT DIMENSIONS INCL. BASE

539.0Wx421.0Hx227.4 Dmm

PRODUCT DIMENSIONS EXCL. BASE

539.05Wx322.1Hx47.2 Dmm

PACKAGING DIMENSIONS

605(W)*184(D)*492H

GROSS WEIGHT INCL. PACKAGE

5.6

NET WEIGHT EXCL. PACKAGE

3.7

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Monitor

1 x Power Cable

1 x Manual