Second Chance

AOC 24″ FHD Monitor E2460P

4,990 L

 

Shijoni kënaqësinë e vërtetë të të parit me Aoc E2460P! Monitori Aoc E2460P është Full HD me rezolucion 1920×1080 dhe kotrast 1000:1. Peshon vetëm 6.38kg dhe ka nje dizajn modern.

Ka stok

SKU: MON88-B Modeli: E2460P Kategori: , Etiketa: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

BEST DEALS

AOC 27″ Monitor 27B2DM

23,990 L
 
BEST DEALS

AOC 15.6″ Monitor Portable

17,990 L
 

Informacion i detajuar

Peshë
6 g/kg
Brand
Screen size

24"

Color

Black

Model

E2460P

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Contrast

1000:1

Screen type

LED

Colors

16.78 million

Response time

2 ms

Height Adjustment

13 cm

VGA port

Yes (1)

Refresh Rate

60Hz

Video Input

VGA/DVI/DVI-D/HDMI

Weight

6.38 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Monitor

1 x Cable