SAPO ERDHI

AOC 27″ Monitor 27B2DM

19,990 L

 

27B2DM nga AOC është i pajisur me një panel VA me madhësi 27″ dhe rezolucion Full HD me ngjyra të gjalla. Ky monitor është një konkurrent i mirë për konfigurimet me shumë monitorë falë mbështetjes së montimit VESA, dizajnit pa korniza në 3 anë dhe këndeve të gjera të shikimit. Për më tepër, është i pajisur me teknologjitë LowBlue dhe FlickerFree.

Ka stok

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
10 g/kg
Brand
Model

27B2DM

Color

Black

Best for

HOME

Display information
Screen size

27"

DISPLAY HARDNESS

3H

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

RESOLUTION NAME

FHD

ASPECT RATIO

16:9

PANEL TYPE

VA

BRIGHTNESS IN NITS

250

BACKLIGHT TYPE

WLED

Refresh Rate

75Hz

RESPONSE TIME GTG

4 ms

STATIC CONTRAST RATIO

4000:1

DYNAMIC CONTRAST RATIO

20M:1

VIEWING ANGLE (CR10)

178/178

Video Features
FLICKER-FREE

Yes

BLUE LIGHT TECHNOLOGY

Low Blue Light

Cabinet information
BEZEL TYPE (FRONT)

3-sided frameless

BEZEL COLOUR (FRONT)

Black

BEZEL FINISHING (FRONT)

Texture

CABINET COLOUR (BACKSIDE)

Black

CABINET FINISHING (BACKSIDE)

Texture

VESA WALLMOUNT

100×100

TILT

-5/21,5

WEEE

Yes

Power Consumption
POWER SUPPLY

External

POWER SOURCE

100 – 240V 50/60Hz

Connectivity information
Ports

Audio, DVI, HDMI, VGA, AC Power Cable

HDMI

HDMI 1.4 x 1

D-SUB (VGA)

Yes

DVI

Yes

AUDIO OUTPUT

Headphone out (3.5mm)

Product Dimensions
PRODUCT DIMENSIONS INCL. BASE

457.87 x 613.4 x 182.9

PRODUCT DIMENSIONS EXCL. BASE

364.17 x 613.4 x 36.3

PACKAGING DIMENSIONS

520 x 678 x 131

GROSS WEIGHT INCL. PACKAGE

5.6

NET WEIGHT EXCL. PACKAGE

3.7

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Monitor

1 x Power Cable

1 x Manual

Garancia e produktit

24 Muaj