SAPO ERDHI

AOC Curved 27″ QHD Gaming Monitor

27,990 L

 

AOC Curved 27″ QHD Gaming Monitor është zgjidhja perfekte për të gjithë ata që duan të shijojnë lojën në një ekran QHD. Ekrani 27” VA shfaq imazhe me cilësi të shkëlqyer, me rifreskim 144Hz dhe përgjigje 1ms do të keni mundësinë të shijoni një eksperiencë mahnitëse dhe argëtim pafund me grafika të pastra plot detaje dhe ngjyra.

Ka stok

Informacion i detajuar

Peshë
10 g/kg
Brand
Model

CQ27G2U/BK

Color

Black

Best for

Gaming

Display information
Screen size

27"

FLAT / CURVED

Curved

Display Resolution

2560 x 1440 pixels

RESOLUTION NAME

QHD

ASPECT RATIO

16:9

PANEL TYPE

VA

Refresh Rate

144Hz

RESPONSE TIME

1 ms

STATIC CONTRAST RATIO

3000:1

VIEWING ANGLE (CR10)

178/178

Video Features
SYNC TECHNOLOGY (VRR)

Freesync Premium

SYNC RANGE

48-144

DIGITAL SIGNAL FREQUENCY

VGA/DP1.2/HDMI2.0 : 30 -160KHz (H) VGA : 50 -146 Hz (V) DP1.2/HDMI2.0 :48-146Hz (V)

COLOUR SPACE (SRGB) CIE 1931 %

121

FLICKER-FREE

Yes

BLUE LIGHT TECHNOLOGY

Low Blue Light

Cabinet information
BEZEL TYPE (FRONT)

3-sided frameless

BEZEL COLOUR (FRONT)

Black, Red

BEZEL FINISHING (FRONT)

Texture

CABINET COLOUR (BACKSIDE)

Black, Red

CABINET FINISHING (BACKSIDE)

Texture

VESA WALLMOUNT

100×100

TILT

-5/23

Gaming Features
GAMING STYLE

Shooters, MMORPG, Action, RTS, FPS (eSports), Beat'm up

GAME MODE

RTS, FPS, Racing, Gamer 1, Gamer 2, Off

GAMING CONVENIENCE

G-menu

GOOD FOR CONSOLE GAMING

Yes

Power Consumption
POWER SUPPLY

External

POWER SOURCE

100 – 240V 50/60Hz

POWER CONSUMPTION ON (ENERGYSTAR TEST METHOD) IN WATTS

32

POWER CONSUMPTION STANDBY IN WATTS

0.5

POWER CONSUMPTION OFF IN WATTS

0.3

Connectivity information
HDMI

HDMI 2.0 x 2

DISPLAY PORT

DisplayPort 1.2 x 1

AUDIO OUTPUT

Headphone out (3.5mm)

USB HUB SPEED

USB 3.0 (4 USB downstream ports)

Dimensions and Weight
PRODUCT DIMENSIONS INCL. BASE

528.6(H) x 612.5(W) x 227.4(D)

PRODUCT DIMENSIONS EXCL. BASE

365.8(H) x 612.5(W) x 46.6(D)

PACKAGING DIMENSIONS

520(H) x 730(W) x 187(D)

GROSS WEIGHT INCL. PACKAGE

7.53

NET WEIGHT EXCL. PACKAGE

5.2

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Monitor

1 x Power Cable

1 x Manual

Garancia e produktit

24 Muaj