SAPO ERDHI

AOC 27″ QHD Gaming Monitor Q27G2S/EU

26,990 L

 

Monitori Q27G2S/EU me madhesi 27” IPS QHD 2K shfaq lojen tuaj te preferuar me grafika magjepsese fale rezolucionit 2560×1440 pixels dhe 1.07 billion ngjyrave te mundesuara. Paneli IPS siguron pamje te shkelqyer dhe nje eksperience gjitheperfshirese plot ngjyra vibrante pavaresisht kendit te veshtrimit. Shijoni imazhe me kualitet superior dhe detaje te mprehta me monitorin Q27G2S/EU nga AOC.

Ka stok

SKU: ALB480 Modeli: A18521 Kategori: , , , Etiketa: ,

Informacion i detajuar

Peshë
10 g/kg
Brand
Model

Q27G2S/EU

Color

Black

Best for

Gaming

Display information
Screen size

27"

FLAT / CURVED

Flat

DISPLAY VIEWING AREA

596.736 x 335.664 mm

PANEL TREATMENT

Antiglare (AG)

PIXEL PITCH

0.2331 (H) x 0.2331 (V)

Display Resolution

2560 x 1440 pixels

RESOLUTION NAME

QHD

ASPECT RATIO

16:9

PANEL TYPE

IPS

BRIGHTNESS IN NITS

350

Refresh Rate

165Hz

RESPONSE TIME

1 ms

STATIC CONTRAST RATIO

1000:1

VIEWING ANGLE (CR10)

178/178

DISPLAY COLORS

1.07Billion

Video Features
SYNC TECHNOLOGY (VRR)

Adaptive Sync

SYNC RANGE

48-165

DIGITAL SIGNAL FREQUENCY

HDMI2.0: 48 -144 Hz (V) / DP1.4: 48 -165Hz (V)

COLOUR SPACE (SRGB) CIE 1931 %

131

COLOUR SPACE (ADOBE RGB) CIE 1931 %

112

COLOUR SPACE (NTSC) CIE 1931 %

114

FLICKER-FREE

Yes

BLUE LIGHT TECHNOLOGY

Low Blue Light

Cabinet information
BEZEL TYPE (FRONT)

3-sided frameless

BEZEL COLOUR (FRONT)

Black

BEZEL FINISHING (FRONT)

Matt

CABINET COLOUR (BACKSIDE)

Black, Red

CABINET FINISHING (BACKSIDE)

Matt

VESA WALLMOUNT

100×100

TILT

­3.5° ±1.5° ~ 21.5° ±1.5°

Gaming Features
GAMING STYLE

Shooters, MMORPG, Action, RTS, FPS (eSports), Beat'm up, Racing

GAME MODE

RTS, FPS, Racing, Gamer 1, Gamer 2, Off

GAMING CONVENIENCE

G-menu

GOOD FOR CONSOLE GAMING

Yes

Power Consumption
POWER SUPPLY

Internal

POWER SOURCE

100 – 240V 50/60Hz

POWER CONSUMPTION ON (TYPICAL) IN WATTS

27

POWER CONSUMPTION STANDBY IN WATTS

0.5

POWER CONSUMPTION OFF IN WATTS

0.3

Connectivity information
HDMI

HDMI 2.0 x 2

DISPLAY PORT

DisplayPort 1.4 x 1

AUDIO OUTPUT

Headphone out (3.5mm)

Dimensions and Weight
PRODUCT DIMENSIONS INCL. BASE

611.8Wx(398.6~528.6)Hx227.4D mm

PRODUCT DIMENSIONS EXCL. BASE

611.8(W)*365.8(H)*49.2(D)

PACKAGING DIMENSIONS

730(W)*187(D)*520H

GROSS WEIGHT INCL. PACKAGE

7.93

NET WEIGHT EXCL. PACKAGE

5.6

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Monitor

1 x Power Cable

1 x Manual

Garancia e produktit

24 Muaj