OFERTA VETËM ONLINE

AOC RGB Wired Gaming Keyboard GK200

6,990 L

 

Cilësi që zgjat dhe funksionalitet i plotë kombinuar sëbashku për të dhënë vlerën maksimale në një tastiere të prodhuar për produktivitet. Tastiera AOC RGB Wired Gaming Keyboard GK200 ka gjithçka që ju nevojitet. Performanca e shkëlqyer dhe reagimi i lartë janë thelbësore për tastierat, por të qenit i këndshëm vizualisht është qershia mbi tortë. Drita e prapme Rainbow RGB lejon tastierën tuaj të shkëlqejë dhe krijon ambientin tipik të lojërave.

 

Ka stok

SKU: ALB353 Modeli: GK200 Kategori: , , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
2 g/kg
Brand
Color

Black

Specification
SWITCH TYPE

Membrane Mechanical Feeling

SIZE

Full size

PROGRAMMABLE KEYS

All keys programmable

MEDIACONTROLS

Yes

ROLLOVER

25-keys

ANTI-GHOSTING

25-keys

POLLING RATE

1000Hz, 1ms

ILLUMINATION

16.8 million colours

TOP COVER MATERIAL

Metallic cover

WRIST REST

Magnetic, Detachable

Regulatory Compliance
CE

Yes

EAC

Yes

Connectivity information
CONNECTIVITY

Wired USB 2.0

CABLETYPE

PVC

CABLE LENGTH

1.8 m

Product dimensions and weight
PRODUCT DIMENSIONS (LXWXH)

447 x 142 x 28

PRODUCT WEIGHT

808

PACKAGING DIMENSIONS (LXWXH)

461 x 168 x 53

PACKAGING WEIGHT

1115

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x AOC RGB Wired Gaming Keyboard GK200

1 x Manual