AOC RGB Wired Gaming Keyboard GK500

7,990 L

 

Jepini tastierës tuaj një pamje unike dhe elegante duke përdorur ndriçimin RBG plotësisht të personalizueshëm në 16,8 milion ngjyra. Ju mund të vendosni grupe të veçanta tastesh si WASD, dritat, të cilat përfshijnë 12 efekte unike ndriçimi, gjithashtu mund të kontrollohen manualisht dhe të personalizohen drejtpërdrejt në vetë tastierën. 104 butona OUTEMU Red Switch të personalizueshëm vizualisht do të transformojnë përvojën tuaj të lojës. Cilësi që zgjat dhe funksionalitet i plotë kombinuar sëbashku për të dhënë vlerën maksimale në një tastiere të prodhuar për produktivitet. Tatsiera AOC Wired Gaming Keyboard GK500 ka gjithçka që ju nevojitet. 

Ka stok

SKU: ALB354 Modeli: GK500 Kategori: , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
2 g/kg
Brand
Color

Black

Specification
SWITCH TYPE

OUTEMU Red

SIZE

Full size

SWITCH KEYPRESSES LIFETIME

50 million

PROGRAMMABLE KEYS

All keys programmable

MACROKEYS

5

MEDIACONTROLS

Yes

ROLLOVER

Full keys (NKRO)

ANTI-GHOSTING

25-keys

POLLING RATE

1000Hz, 1ms

ILLUMINATION

16.8 million colours

LIGHT SYNC FX

Yes

ON BOARD MEMORY

1 profile

TOP COVER MATERIAL

Premium aluminium alloy

WRIST REST

Magnetic, Detachable

Connectivity information
Connectivity

Wired

USB

2.0

CABLETYPE

Braided Fiber

CABLE LENGTH

1.8 m

Product dimensions and weight
PRODUCT DIMENSIONS (LXWXH)

433 x 192 x 37

PRODUCT WEIGHT

1050

PACKAGING DIMENSIONS (LXWXH)

455 x 184 x 56

PACKAGING WEIGHT

1378

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x AOC Wired Gaming Keyboard GK500

1 x Manual