AOC RGB Wired Gaming Mouse GM200

2,490 L

 

Maus RGB nga AOC. Një rezolucion prej 4200 DPI ju lejon të keni kontroll të saktë në çdo lojë, pasi mund të zhvendosni shpejt dhe saktë kursorin. Me një kabllo USB klasike, mausi juaj mund të futet lehtësisht në prizë dhe është gati për përdorim në sekonda. Krijoni atmosferën klasike të lojërave me anë të dritës RGB. Ju mund të zgjidhni ngjyra të ndryshme, në varësi të nivelit të DPI që vendosni.

Ka stok

SKU: ALB355 Modeli: GM200 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Specification
GRIP STYLE

Palm

SHAPE

Ergonomic, Right handed

MOUSE BUTTON TYPE

Microswitch

MOUSE BUTTON DURABILITY

10ML/RClick

NUMBER OF BUTTONS

6

ILLUMINATION

16.8 million colours

SENSOR

PixArt PMW3519

SENSOR TYPE

Optical

DPI

4200 Real DPI

IPS

48IPS

ACCELERATION

10G

POLLING RATE

1000Hz, 1ms

Regulatory Compliance
CE

Yes

EAC

Yes

Connectivity information
CONNECTIVITY

Wired USB 2.0

CABLETYPE

Braided Fiber

CABLE LENGTH

1.8 m

Product dimensions and weight
PRODUCT DIMENSIONS (LXWXH)

127 x 74 x 40

PACKAGING DIMENSIONS (LXWXH)

165 x 110 x 47

PRODUCT WEIGHT

148

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x AOC RGB Wired Gaming Mouse GM200

1 x User Manual