AOC RGB Wired Gaming Mouse GM500

3,490 L

 

Maus RGB nga AOC. Butoni DPI ju lejon të zgjidhni shpejtësinë e duhur për çdo lojë dhe stil të caktuar të lojës. Sensori optik i lojërave Pixart 3325 me 5000DPI, një shpejtësi gjurmimi prej 100 IPS dhe një përshpejtim prej 20 G është mjeti më i mirë për saktësi. Të dhënat tuaja do të përkthehen në ekran me saktësi dhe sa më shpejt që të jetë e mundur. Kapni armiqtë në flagrancë ndërsa ata përpiqen t’ju sulmojnë vjedhurazi. 

Ka stok

SKU: ALB357 Modeli: GM500 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Specification
GRIP STYLE

Palm, Claw

SHAPE

Ambidextrous

MOUSE BUTTON TYPE

Omron

MOUSE BUTTON DURABILITY

50ML/RClick

NUMBER OF BUTTONS

8 (8 programmable)

ILLUMINATION

16.7 million colours

LIGHT SYNC FX

Yes

ON BOARD MEMORY

1 profile

SENSOR

Pixart PMW3325

SENSOR TYPE

Optical

DPI

5000 DPI

IPS

100IPS

ACCELERATION

20G

POLLING RATE

1000Hz, 1ms

Connectivity information
CONNECTIVITY

Wired USB 2.0

CABLETYPE

Braided

CABLE LENGTH

1.8 m

Product dimensions and weight
PRODUCT DIMENSIONS (LXWXH)

127 x 74 x 40

PACKAGING DIMENSIONS (LXWXH)

165 x 110 x 47

PRODUCT WEIGHT

145

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x AOC RGB Wired Gaming Mouse GM500

1 x User Manual