OFERTA VETËM ONLINE

AOC Wireless and Wired Stereo Gaming Headphones GH401

8,490 L

 

Kohët e kabllove të ngatërruara dhe lëvizjes së kufizuar kanë ikur: Me kufjet me valë, ju mund të ngriheni me lehtësi dhe të ecni nëpër dhomën tuaj, ndërkohë që dëgjoni ende shokët e skuadrës dhe veprimin në lojë. Ju gjithashtu mund të komunikoni ende me ta, pasi mikrofoni funksionon edhe në distancë. Shiriti rrëshqitës i kokës prej çeliku ju lejon të rregulloni shpejt kufjet tuaja dhe sigurohet që të qëndrojnë në vend dhe të qëndrojnë rehat gjatë sesioneve tuaja të lojërave. Cilësinë e jashtëzakonshme të zërit dhe dëgjimin inteligjent. 

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Microphone
DIRECTIONALITY

Unidirectional

Color

Black/Red

TYPE

Detachable

OPERATING VOLTAGE

1.1V – 4.5V

SENSITIVITY

-38±3dB (0dB =1V/PA)

IMPEDANCE

2.2K(Max)

FREQUENCY RANGE

100Hz – 10KHz

Controls
CONTROLLER

On-board

CONTROLLER FEATURE

Volume, Mute/Unmute, On/Off

Connectivity information
CONNECTIVITY

Wireless (2.4 GHz) + Wired (3.5 mm)

CONNECTOR

2.4 GHz with USB Reciever, 3.5 mm

MAX. CONNECTION RANGE

20 m

BATTERY LIFE

17 hours

CABLETYPE

Braided

CABLE LENGTH

1.2 m

CHARGING CABLE LENGTH

0.5mm

Product dimensions and weight
PRODUCT DIMENSIONS (LXWXH)

195mm x 100mm x 160mm

PRODUCT WEIGHT

345 gr

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x AOC Wireless and Wired Stereo Gaming Headphones GH401

1 x Manual