Apple Airpods Pro with Magsafe Charging Case

21,990 L

 

Shijoni magjinë e vërtetë të muzikës! Airpods Pro vijnë me sistemin e anullimit të zhurmave për një eksperiencë të paharrushme. Tani ju mund të dëgjoni muzikë apo flisni në telefon dhe gjithashtu të dëgjoni atë që ju rrethon, pra nuk do të shkëputeni për asnjë moment nga realiteti. Këto kufje janë rezistente ndaj djersës dhe ujit kështu që mund t’i merrni me vete kudo, madje edhe gjate trajnimeve tuaja intesive në palestër. Janë të lehta, praktike dhe shumë estetike. Kutia e karikimit që është e përfshirë në karikim është e pajisur me teknologjinë e sistemit të karikimit magnetik “MagSafe” e lançuar sëfundmi nga Apple. Gjithçka që ju duhet.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Audio Technology

Active Noise Cancellation
Transparency mode
Adaptive EQ
Vent system for pressure equalization
Custom high-excursion Apple driver
Custom high dynamic range amplifier

Sensors

Dual beamforming microphones
Inward-facing microphone
Dual optical sensors
Motion-detecting accelerometer
Speech-detecting accelerometer
Force sensor

Chip

H1-based System in Package

Controls

Press once to play, pause, or answer a phone call
Press twice to skip forward
Press three times to skip back
Press and hold to switch between Active Noise Cancellation and Transparency mode
Say “Hey Siri” to do things like play a song, make a call, or get directions

Sweat and Water Resistant

Sweat and water resistant (IPX4)

Size and Weight

Height: 1.22 inches (30.9 mm)
Width: 0.86 inch (21.8 mm)
Depth: 0.94 inch (24.0 mm)
Weight: 0.19 ounce (5.4 grams)

Charging Case

Works with MagSafe charger, Qi-certified chargers, or the Lightning connector

Battery

AirPods Pro
Up to 4.5 hours of listening time with a single charge (up to 5 hours with Active Noise Cancellation and Transparency off)3
Up to 3.5 hours of talk time with a single charge4
AirPods Pro with Wireless Charging Case
More than 24 hours of listening time5
More than 18 hours of talk time6
5 minutes in the case provides around 1 hour of listening time7 or around 1 hour of talk time

Connectivity

Bluetooth 5.0

System Requirements

iPhone and iPod touch models with the latest version of iOS
iPad models with the latest version of iPadOS
Apple Watch models with the latest version of watchOS
Mac models with the latest version of macOS
Apple TV models with the latest version of tvOS

Accessibility

Accessibility features help people with disabilities get the most out of their new AirPods Pro.
Features include:

Live Listen audio10
Headphone levels
Headphone Accommodations
Conversation Boost

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

AirPods Pro
MagSafe Charging Case
Silicone ear tips (three sizes)
Lightning to USB-C Cable
Documentation