Second Chance

Apple iMac 21.5″, 2017 16GB, 500GB SSD, Core i7

139,990 L

 

Transformojeni eksperiencen tuaj me kompjuterat Desktop duke perdorur All In One te fuqishem, te thjeshte per tu perdorur dhe teper elegant ne pamje. iMac i ri e con kete ide ne nje nivel tjeter, duke ju dhene mjetet e nevojshme per te bere pothuajse gjithcka.

  • Intel® Core™ i7
  • 16GB RAM + 500GB SSD
  • 21.5″ Retina Display
  • AMD Radeon™ Pro 560X 4GB

Ka stok

SKU: IMAC26 Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 34%
OFERTA VETËM ONLINE
Ofertë!

Apple Magic Mouse 2

11,490 L
Kurseni: 6,000 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
6 kg
Brand
DESIGN
Color

Silver

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i7

Processor Frequency

3,6 GHz

MEMORY & STORAGE
Ram

16GB

Ram Type

DDR4

Memory

500GB SSD

DISPLAY
Screen size

21.5"

Display Type

Retina 4K

Display Resolution

3840 × 2160 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

AMD Radeon™ Pro 560X 4GB

AUDIO
Audio Details

Stereo speakers
Microphone
3.5 mm headphone jack

VIDEO & CAMERA
Video

Thunderbolt 3 digital video output

Camera

FaceTime HD camera

PORTS & CONNECTIONS
Details

(4) USB 3 ports (compatible with USB 2)
(2) Thunderbolt 3 (USB-C) ports
(1) 3.5 mm headphone jack
(1) SDXC card slot
(1) Gigabit Ethernet (RJ-45 connector)

NETWORKING
Wireless

802.11ac Wi-Fi wireless networking
IEEE 802.11a/b/g/n compatible

Bluetooth

Bluetooth 4.2 wireless technology

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

5.66 kg

Height

45.0 cm

ACCESSIBILITY
Features

Voice Control
VoiceOver
Zoom
Increase Contrast
Reduce Motion
Siri and Dictation
Switch Control
Closed Captions
Text to Speech

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim