SAPO ERDHI

Apple iPad 10th Gen 10.9″, Wi-Fi + Cellular, 64GB (2022)

59,990 L

 

iPad krejtësisht i ri. Është riimagjinuar me ngjyra për të qenë më i aftë, më intuitiv dhe akoma më argëtues. Me një ekran 10,9 inç Liquid Retina i cili ofron një mënyrë të fuqishme për t’i bërë gjërat, për të krijuar dhe për të qëndruar i lidhur.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Blue, Pink, Silver

Announced

2022

GENERAL
Dimensions

248.6 x 179.5 x 7 mm

Weight

481 g

Connectivity

Cellular, WiFi

SIM

Nano-SIM and eSIM

DISPLAY
Display Type

Liquid Retina

Display Size

10.9"

Display Resolution

1640 x 2360 pixels

Refresh Rate

60Hz

Display Protection

Scratch-resistant glass
Fingerprint-resistant oleophobic coating

PLATFORM
Operating system
Chipset

Apple A14 Bionic (5 nm)

CPU

Hexa-core

GPU

4-core graphics

MEMORY
Ram

4GB

Memory Internal

64GB

Card Slot

No

CAMERA
Main Camera

Single (12MP)

Features Main

HDR, panorama

Video Main

4K@24/25/30/60fps
1080p@25/30/60/120/240fps

Selfie Camera

Single (12MP)

Features Selfie

HDR

Video Selfie

1080p@25/30/60fps

SOUND
Loudspeaker

Yes, with stereo speakers

3.5mm jack

No

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, hotspot

Bluetooth

5.2

GPS

GPS, GLONASS

USB

USB Type-C 2.0, DisplayPort; magnetic connector

BATTERY DETAILS
Battery

28.6 Wh

FEATURES
Sensors

Fingerprint (top-mounted)
Accelerometer
Gyro
Compass
Barometer

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Ipad

1 x USB-C Charge Cable

1 x 20W USB-C Power Adapter

Garancia e produktit

12 Muaj