SAPO ERDHI

Apple iPad Air 10.5″, Wi-Fi+Cellular (2019)

29,990 L

 

Me ekran 10.5 inch, rezolucion 1668 x 2224 piksel, me performancë të lartë dhe i thjeshtë për tu përdorur, Apple iPad Air 2019 vjen në ngjyrë gri dhe ju ofron një performancë të shkëlqyer. 

Ka stok

SKU: IPAD34-GR Modeli: A2123 Kategori: , , Etiketa: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Space Gray

Announced

2019

NETWORK
Technology

GSM / HSPA / LTE

BODY
Dimensions

250.6 x 174.1 x 6.1 mm

Weight

464 g (1.02 lb)

SIM

Nano-SIM and eSIM

DISPLAY
Display Type

IPS LCD

Display Size

10.5 inches, 341.4 cm2 (~78.3% screen-to-body ratio)

Display Resolution

1668 x 2224 pixels, 4:3 ratio (~265 ppi density)

Display Protection

Scratch-resistant glass, oleophobic coating

PLATFORM
OS

iOS 12.1.3, upgradable to iPadOS 17

Chipset

Apple A12 Bionic (7 nm)

CPU

Hexa-core (2×2.5 GHz Vortex + 4×1.6 GHz Tempest)

GPU

Apple GPU (4-core graphics)

MEMORY
Ram

3GB

Memory Internal

64GB

CAMERA
Main Camera

8 MP, f/2.4, 31mm (standard), 1.12µm, AF

Features Main

HDR

Video Main

1080p@30fps

Selfie Camera

7 MP, f/2.2, 31mm (standard)

Features Selfie

HDR

Video Selfie

1080p@30fps

SOUND
Loudspeaker

Yes, with stereo speakers

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, hotspot

Bluetooth

5.0, A2DP, EDR

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS

USB

Lightning, USB 2.0

BATTERY DETAILS
Battery

8,134mAh

Talk time

Up to 10 h (multimedia)

FEATURES
Sensors

Fingerprint (front-mounted), accelerometer, gyro, compass, barometer

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x iPad

Garancia e produktit

12 Muaj