SAPO ERDHI

Apple iPad Air 10.9″ 4th Gen, Wi-Fi+Cellular, 64GB

49,990 L

 

Ipad Air 10.9″ do ju shërbejë si një kompjuter por me komoditet më të madh. Me procesor A14 Bionic keni mundësinë të sillni në jetë çdo ide tuajën duke krijuar video 4K dhe duke i edituar me lehtësi, duke luajtur me dinamikat e ngjyrave dhe mjeteve edituese apo duke realizuar detyrat e projektet tuaja me rrjedhshmëri . Mbani shënime, shkrepni foto, krijoni video, shkëmbeni email-e, skiconi dhe argëtohuni pafund me Ipad Air 10.9”.

Ka stok

SKU: IPAD32-BL Kategori: , , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Blue

Announced

2020

NETWORK
Technology

GSM / HSPA / LTE

BODY
Dimensions

247.6 x 178.5 x 6.1 mm

Weight

460 g

SIM

Nano-SIM and eSIM

DISPLAY
Display Type

Liquid Retina IPS LCD, 500 nits (typ)

Display Size

10.9 inches, 359.2 cm2 (~81.3% screen-to-body ratio)

Display Resolution

1640 x 2360 pixels (~264 ppi density)

Display Protection

Scratch-resistant glass, oleophobic coating

PLATFORM
OS

iPadOS 14.1, upgradable to iPadOS 17

Chipset

Apple A14 Bionic (5 nm)

CPU

Hexa-core (2×3.0 GHz Firestorm + 4×1.8 GHz Icestorm)

GPU

Apple GPU (4-core graphics)

MEMORY
Ram

4GB

Memory Internal

64GB

Card Slot

No

CAMERA
Main Camera

12 MP, f/1.8, (wide), 1/3", 1.22µm, dual pixel PDAF

Features Main

HDR

Video Main

4K@24/30/60fps, 1080p@30/60/120/240fps; gyro-EIS

Selfie Camera

7 MP, f/2.0, 31mm (standard)

Features Selfie

HDR

Video Selfie

1080p@30/60fps

SOUND
Loudspeaker

Yes, with stereo speakers

3.5mm jack

No

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, hotspot

Bluetooth

5.0, A2DP, EDR

GPS

GPS, GLONASS

USB

USB Type-C, magnetic connector

BATTERY DETAILS
Battery

Li-Ion 7606 mAh (28.93 Wh), non-removable

FEATURES
Sensors

Fingerprint (top-mounted), accelerometer, gyro, compass, barometer

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x iPad

Garancia e produktit

12 Muaj