Second Chance

Apple iPad Air 2 9.7″, 16GB, Wi-Fi

15,990 L

 

iPad Air është i fuqishëm dhe efikas në të njëjtën kohë, falë çipit të tij A8X, në të cilin funksionon iOS. Këto veçori, të mbledhura së bashku, e bëjnë të lehtë kryerjen e shumë detyrave dhe ju lejojnë të kurseni energjinë e baterisë.

Ka stok

SKU: IPAD09-GR Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Gray

Announced

2014

GENERAL
Dimensions

240 x 169.5 x 6.1 mm (9.45 x 6.67 x 0.24 in)

Weight

437 g (Wi-Fi)

Connectivity

WiFi

DISPLAY
Display Type

IPS LCD

Display Size

9.7"

Display Resolution

1536 x 2048 pixels

Refresh Rate

60Hz

Display Protection

Scratch-resistant glass, oleophobic coating

PLATFORM
Operating system
Chipset

Apple A8X (20 nm)

CPU

Triple-core 1.5 GHz Typhoon

GPU

PowerVR GXA6850 (octa-core graphics)

MEMORY
Ram

2GB

Memory Internal

16GB

Card Slot

No

CAMERA
Main Camera

Single (8MP)

Features Main

HDR

Video Main

1080p@30fps

Selfie Camera

Single (1.2MP)

Features Selfie

face detection, HDR, FaceTime over Wi-Fi or Cellular

Video Selfie

720p@30fps

SOUND
Loudspeaker

Yes, with stereo speakers

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, hotspot

Bluetooth

4.0, A2DP, EDR

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS (3G/LTE model only)

USB

Lightning, USB 2.0

BATTERY DETAILS
Battery

7340 mAh

Talk time

Up to 10 h (multimedia)

FEATURES
Sensors

Fingerprint (front-mounted), accelerometer, gyro, compass, barometer

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Apple iPad Air

1 x Charger

Garancia e produktit

12 Muaj