Apple iPad Air 9.7″, 32GB, 4G (1st Generation)

13,990 L

 

iPad Air është i fuqishëm dhe efikas në të njëjtën kohë, falë çipit të tij A7 dhe bashkëprocesorit të lëvizjes M7, në të cilin funksionon iOS. Këto veçori, të mbledhura së bashku, e bëjnë të lehtë kryerjen e shumë detyrave dhe ju lejojnë të kurseni energjinë e baterisë.

Ka stok

SKU: IPAD12-GR Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Space Gray

Announced

2013

GENERAL
Dimensions

240 x 169.5 x 7.5 mm (9.45 x 6.67 x 0.30 in)

Weight

478 g (3G/LTE)

Connectivity

4G, WiFi

DISPLAY
Display Type

IPS LCD

Display Size

9.7"

Display Resolution

1536 x 2048 pixels

Refresh Rate

60Hz

Display Protection

Scratch-resistant glass,
oleophobic coating

PLATFORM
Operating system
Chipset

Apple A7 (28 nm)

CPU

Dual-core 1.3 GHz Cyclone (ARM v8-based)

GPU

PowerVR G6430 (quad-core graphics)

MEMORY
Ram

1GB

Memory Internal

32GB

Card Slot

No

CAMERA
Main Camera

Single (5MP)

Features Main

HDR

Video Main

1080p@30fps

Selfie Camera

Single (1.2MP)

Features Selfie

face detection, FaceTime over Wi-Fi or Cellular

Video Selfie

720p@30fps

SOUND
Loudspeaker

Yes, with stereo speakers

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, dual-band, hotspot

Bluetooth

4.0, A2DP, EDR

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS

USB

Lightning, USB 2.0

BATTERY DETAILS
Battery

8600 mAh

Talk time

Up to 10 h (multimedia)

FEATURES
Sensors

Accelerometer,
gyro,
compass

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Apple iPad Air

1 x Charger

Garancia e produktit

12 Muaj