Ofertë!
SAPO ERDHI

Apple iPad 9th Gen, 10.2″, Wi-Fi+Cellular, 64GB (2021)

33,990 L

Kurseni: 4,000 L

Apple iPad Gen 9th me ekran 10.2 inch me rezolucion 1620 x 2160 dhe plotë ngjyra. Kapacitet baterie 8557 mAh, jetgjatësi baterie deri në 10 orë duke parë video, të dëgjuarit muzikë, navigim në internet etj. Punoni dhe argëtohuni me iPad 10.2” 9th Gen (2021).

Ka stok

SKU: DUN1993-GR Modeli: A2604 Kategori: , , Etiketa: , ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Space Gray

Announced

2021

NETWORK
Technology

GSM / HSPA / LTE

BODY
Dimensions

250.6 x 174.1 x 7.5 mm

Weight

498 g

Display
Display Type

Retina IPS LCD, 500 nits (typ)

Display Size

10.2 inches, 322.2 cm2 (~73.8% screen-to-body ratio)

Display Resolution

1620 x 2160 pixels, 4:3 ratio (~265 ppi density)

Protection

Scratch-resistant glass, oleophobic coating

Platform
OS

iPadOS 15, upgradable to iPadOS 17

Chipset

Apple A13 Bionic (7 nm+)

CPU

Hexa-core (2×2.65 GHz Lightning + 4×1.8 GHz Thunder)

GPU

Apple GPU (4-core graphics)

Memory
Ram

3GB

Memory Internal

64GB

Camera
Main Camera

8 MP, f/2.4, 31mm (standard), 1.12µm, AF

Features main

HDR, panorama

Video main

1080p@25/30fps, 720p@120fps; gyro-EIS

Selfie Camera

12 MP, f/2.4, 122˚ (ultrawide)

Features Selfie

HDR

Video selfie

1080p@25/30/60fps, gyro-EIS

Sound
Loudspeaker

Yes, with stereo speakers

3.5mm jack

Yes

Comms
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, hotspot

Bluetooth

4.2, A2DP, EDR, LE

GPS

GPS, GLONASS

USB

Lightning, USB 2.0; magnetic connector

Battery
Type

Li-Ion, non-removable 8557 mAh (32.4 Wh)

FEATURES
Sensors

Fingerprint (front-mounted), accelerometer, gyro, compass, barometer

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Apple iPad Gen 9th

 

Garancia e produktit

12 MUAJ