Të Përdorura

Apple iPad Mini 3, 16GB, LTE

11,990 L

 

iPad mini 3 ka ekran mahnitës 7.9 inç Retina, çip tepër të fuqishëm A7 dhe teknologji të avancuara wireless dhe Touch ID. Kjo e fundit ju jep një nivel të paparë sigurie sepse përdor fjalëkalimin më të përsosur të natyrës: gjurmën tuaj të gishtit.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Silver

Announced

2014

GENERAL
Dimensions

200 x 134.7 x 7.5 mm (7.87 x 5.30 x 0.30 in)

Weight

341 g (3G/LTE)

Connectivity

4G / LTE, WiFi

DISPLAY
Display Type

IPS LCD

Display Size

7.9"

Display Resolution

1536 x 2048 pixels

Refresh Rate

60Hz

Display Protection

Oleophobic coating

PLATFORM
Chipset

Apple A7 (28 nm)

CPU

Dual-core 1.3 GHz Cyclone (ARM v8-based)

GPU

PowerVR G6430 (quad-core graphics)

MEMORY
Ram

1GB

Memory Internal

16GB

Card Slot

No

CAMERA
Main Camera

Single (5MP)

Features Main

HDR

Video Main

1080p@30fps

Selfie Camera

Single (1.2MP)

Features Selfie

face detection, FaceTime over Wi-Fi or Cellular

Video Selfie

720p@30fps

SOUND
Loudspeaker

Yes, with stereo speakers

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, dual-band

Bluetooth

4.0, A2DP, EDR

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS

USB

Lightning, USB 2.0

BATTERY DETAILS
Battery

6470 mAh

Talk time

Up to 10 h (multimedia)

FEATURES
Sensors

Fingerprint (front-mounted),
accelerometer,
gyro,
compass

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Apple iPad Mini 3

1 x Charger

Garancia e produktit

12 Muaj