Ofertë!

Apple iPad Pro 3rd Gen, 11.0″ Wi-Fi, 256GB (2021)

94,990 L

Kurseni: 35,000 L

Përjetoni eksperience ne nje nivel tjeter me iPad Pro 11″ 2021, i cili fuqizohet nga çipi M1 me 8-berthama dhe GPU me 8-berthama,  ekran Retina me frekuence rifreskimi 120Hz, Wi- Fi 6 (802.11ax) dhe kamera me tre lente ne pjesen e pasme. Gjithë kjo ndihmon që iPad juaj të shndërrohet në një kompjuter portabël. Jetëgjatësi baterie per gjate gjithe dites duke luajtur lojra gjithashtu edhe duke kryer pune te ndryshme, nga me te thjeshtat deri te me te veshtirat.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Silver, Space Gray

Announced

2021

GENERAL
Dimensions

247.6 x 178.5 x 5.9 mm (9.75 x 7.03 x 0.23 in)

Weight

470 g

Connectivity

WiFi

DISPLAY
Display Type

IPS LCD

Display Size

11"

Display Resolution

1668 x 2388 pixels

Refresh Rate

120Hz

Display Protection

Scratch-resistant glass, oleophobic coating

PLATFORM
Chipset

Apple M1

CPU

Octa-core

GPU

Apple GPU (8-core graphics)

MEMORY
Ram

8GB

Memory Internal

256GB

Card Slot

No

CAMERA
Main Camera

Triple (12MP, 10MP, TOF 3D LiDAR)

Features Main

Quad-LED dual-tone flash, HDR

Video Main

4K@24/25/30/60fps, 1080p@25/30/60/120/240fps; gyro-EIS

Selfie Camera

Single (12MP)

Details

12 MP, f/2.4, 122˚ (ultrawide)

Features Selfie

Face detection, HDR, panorama

Video Selfie

1080p@25/30/60fps, gyro-EIS

SOUND
Loudspeaker

Yes, with stereo speakers (4 speakers)

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, hotspot

Bluetooth

5.0, A2DP, LE, EDR

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS, GALILEO, QZSS (Wi‑Fi + Cellular model only)

USB

USB Type-C 4 (Thunderbolt 4), DisplayPort; magnetic connector

BATTERY
Battery

7538 mAh

Charging

Fast charging 18W

FEATURES
Sensors

Face ID, accelerometer, gyro, barometer
Siri natural language commands and dictation

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Apple iPad Pro
Charger

Garancia e produktit

12 Muaj