Apple iPhone SE 3 (2022)

46,990 L

 

iPhone SE i ri ofron një përvojë të fuqishme në një dizajn të njohur dhe ikonik. Duke përdorur çipin A15 Bionic dhe lidhjen 5G, ai ofron performancë mbresëlënëse, shkarkime më të shpejta dhe jetëgjatësi të përmirësuar të baterisë. Pajisja vjen me një sistem të përmirësuar të kamerës me veçori të avancuara si Smart HDR 4, Stilet fotografike dhe Deep Fusion, duke u mundësuar përdoruesve të kapin foto mahnitëse. Me ndërtimin e tij të qëndrueshëm, madhësinë kompakte dhe mbështetjen për iOS 15, iPhone SE ofron një përvojë të pandërprerë të përdoruesit me një çmim të përballueshëm.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Apple iPhone 13 Pro Max

73,990 L79,990 L
 

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Midnight Black

Announced

2022

NETWORK
TECHNOLOGY

GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE / 5G

BODY
Dimensions

138.4 x 67.3 x 7.3 mm

Weight

144 g

Build

Glass Front, Glass Back, Aluminum Frame

SIM

Nano-SIM and eSIM

BATTERY
Type

Li-Ion 2018 mAh, non-removable (6.96 Wh)

Charging

20W Wired, 50% in 30 min
7.5W Wireless

MEMORY
Memory Internal

64GB

Card slot

No

Display
Display Type

Retina IPS LCD, 625 nits (typ)

Display Size

4.7 inches, 60.9 cm2 (~65.4% screen-to-body ratio)

Resolution

750 x 1334 pixels, 16:9 ratio (~326 ppi density)

Protection

Ion-Strengthened Glass

PLATFORM
Chipset

Apple A15 Bionic (5 nm)

CPU

Hexa-core (2×3.22 GHz Avalanche + 4×1.82 GHz Blizzard)

GPU

Apple GPU (4-core graphics)

MAIN CAMERA
Single Camera

12 MP, f/1.8 (wide), PDAF, OIS

Main Features

Quad-LED dual-tone flash, HDR, panorama

Main Video

4K@24/30/60fps, 1080p@30/60/120/240fps, HDR, OIS, stereo sound rec.

SELFIE CAMERA
Single

7 MP, f/2.2

Selfie Features

HDR

Selfie Video

1080p@30/120fps; gyro-EIS

SOUND
LOUDSPEAKER

Yes, with stereo speakers

3.5MM JACK

No

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, hotspot

Bluetooth

5.0, A2DP, LE

GPS

GPS, GLONASS, GALILEO, BDS, QZSS

NFC

Yes

RADIO

No

USB

Lightning, USB 2.0

FEATURES
SENSORS

Fingerprint (front-mounted), accelerometer, proximity, gyro, compass, barometer

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x iPhone SE 2022

1 x Charging Cable

Garancia e produktit

12 Muaj