Apple Lightning to USB A Cable (1M)

2,990 L

 

Fish per tu lidhur me iPhone, iPad ose iPod per sinkronizim dhe karikim.

Ka stok

Shitur: 28 copë

SKU: DUN671 Modeli: MXLY2 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Cable Size

1m

Type

Lightning to USB

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Apple Lightning to USB A Cable (1M)