Apple Lightning to USB Cable 1m

1,100 L

 

Fish per tu lidhur me iPhone, iPad ose iPod per sinkronizim dhe karikim.

Ka stok

SKU: MST018 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Cable Size

1m

Type

Lightning to USB

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Apple Lightning to USB A Cable (1M)