Second Chance

Apple Macbook Pro 15″, 16GB, 512GB SSD, Core i7

119,990 L

 

Më i mirë për më të mirët! Dizenjuar për ata që nuk kanë limite dhe mund të ndryshojnë botën. Ky model vjen m ekran Retina, procesorë super të shpejtë, grafika të gjeneratës së ardhshme kapacitet të lartë baterie dhe hapsirë të madhe ruajtëse. Jini më produktiv me MacBook Pro 2016!

• Intel® Core™ i7
• 16GB RAM + 512GB SSD
• 15″ Retina Display
• AMD Radeon™ Pro 450 2GB

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
3 kg
Brand
DESIGN
Color

Silver

Type

Macbook Pro

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i7

PROCESSOR FAMILY

Intel® Core™ i7 Processors

Processor Frequency

Base frequency 2.6GHz, up to 3.5GHz

Processor cores

4 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

16GB

Memory

512GB SSD

DISPLAY
Screen size

15"

Refresh Rate

60Hz

Display Resolution

1920 x 1200 pixels

Touchscreen

No

HD TYPE

Full HD

PANEL TYPE

IPS

GRAPHICS
Graphic Card

AMD Radeon™ Pro 450

GRAPHICS MEMORY

2GB

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Wi-Fi

802.11ac Wi-Fi wireless networking; IEEE 802.11a/b/g/n compatible

Bluetooth

4.2

CHARGING & EXPANSION
Ports Details

Four Thunderbolt 3 (USB-C) ports with support for:
• Charging
• DisplayPort
• Thunderbolt (up to 40Gb/s)
• USB 3.1 Gen 2 (up to 10Gb/s)

AUDIO
Built-in Microphones

Three microphones

3.5mm Headphone Jack

Yes

CAMERA
Front Camera

720p FaceTime HD camera

BATTERY & POWER
Battery Life

Up to 10 hours wireless web
Up to 10 hours iTunes movie playback
Up to 30 days of standby time

Battery Capacity

Built-in 76.0-watt-hour lithium-polymer battery

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

4.02 pounds (1.83 kg)

Dimensions

1.55 x 34.93 x 24.07 cm

ACCESSIBILITY & SECURITY
Features

• Voice Control
• VoiceOver
• Zoom
• Increase Contrast
• Reduce Motion
• Siri and Dictation
• Switch Control
• Closed Captions
• Text to Speech

Fingerprint Reader

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x MacBook Pro

1 x Charger

Garancia e produktit

12 Muaj