SAPO ERDHI

Apple Macbook Pro 15.4″ 2018, 32GB, 1TB SSD, Core i9

89,990 L

 

MacBook Pro 2018 me ekran 15.4” dhe procesor Intel Core I9. Ky model vjen me ekran Retina, Touch Bar që ka të integruar dhe Touch ID, procesorë super të shpejtë, grafika AMD Radeon Pro 560X, kapacitet të lartë baterie dhe hapësirë të madhe ruajtëse. Jini më produktiv me MacBook Pro 2018!

 

• Intel® Core™ i9-8950HK
• 32GB RAM + 1TB SSD
• 15.4″ Retina Display
• Intel® UHD Graphics 630
• AMD Radeon Pro 560X

Ka stok

SKU: LAP373-GR Modeli: A1990 Kategori: , Etiketa: , , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
3 g/kg
Brand
DESIGN
Color

Space Gray

Type

Macbook Pro

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i9-8950HK

PROCESSOR FAMILY

8th Generation Intel® Core™ i9 Processors

Processor Frequency

2.90 GHz up to 4.80 GHz

Processor cores

6 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

32GB

Ram Type

DDR4 2300 MHz

Memory

1TB SSD

DISPLAY
Screen size

15.4"

Panel Type

IPS

Resolution

2880 x 1800 Pixels

Refresh Rate

60 Hz

GRAPHICS
Graphic Card

AMD Radeon Pro 560X / Intel® UHD Graphics 630

GPU Memory

4GB GDDR5

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

Wi-Fi

802.11ac

Bluetooth

v5.0

CHARGING & EXPANSION
Ports Details

4x Thunderbolt 3 (USB-C) ports with support for:

• Charging
• DisplayPort
• Thunderbolt (up to 40 Gbps)
• USB 3.1 Gen 2 (up to 10 Gbps)

AUDIO
Built-in Microphones

3x Microphones

3.5mm Headphone Jack

Yes

CAMERA
Front Camera

720p FaceTime HD camera

BATTERY & POWER
Battery Capacity

83.6 W h Li-Poly

Battery Life

Up to 10 hours

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

1.83 kg

Dimensions

1.55 x 34.93 x 24.07 cm

ACCESSIBILITY & SECURITY
Features

• Voice Control
• VoiceOver
• Zoom
• Increase Contrast
• Reduce Motion
• Siri and Dictation
• Switch Control
• Closed Captions
• Text to Speech

Fingerprint Reader

Touch Bar with integrated Touch ID Sensor

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x MacBook Pro

1 x Charger