Apple Magic Mouse 2

17,490 L

 

Magic Mouse 2 është pa kabllo dhe i rikarikueshëm, me një dizajn të optimizuar të pjesës së poshtme që e lejon atë të rrëshqasë pa probleme nëpër tryezën tuaj. Bateria e brendshme jashtëzakonisht e qëndrueshme do të fuqizojë Magic Mouse-in tuaj për rreth një muaj ose më shumë. I Përshtatshëm për të gjithë modelet e iMac-ëve dhe iPad-ëve.

Ka stok

SKU: DUN659-S Modeli: MLA02 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Tech Specs
Size and Weight

Size and Weight
Height: 0.85 inch (2.16 cm)

Width: 2.25 inches (5.71 cm)

Depth: 4.47 inches (11.35 cm)

Weight: 0.22 pound (0.099 kg)*

General

Multi-Touch

Connections and Expansion

Bluetooth

Lightning port

Wireless

System Requirements
Details

Bluetooth-enabled Mac with OS X 10.11 or later
iPad with iPadOS 13.4 or later

Compatibility
iPad Models

iPad mini (6th generation)
iPad (9th generation)
iPad Pro 12.9-inch (5th generation)
iPad Pro 12.9-inch (4th generation)
iPad Pro 12.9-inch (3rd generation)
iPad Pro 12.9-inch (2nd generation)
iPad Pro 12.9-inch (1st generation)
iPad Pro 11-inch (3rd generation)
iPad Pro 11-inch (2nd generation)
iPad Pro 11-inch (1st generation)
iPad Pro 10.5-inch
iPad Pro 9.7-inch
iPad Air (4th generation)
iPad Air (3rd generation)
iPad Air 2
iPad (8th generation)
iPad (7th generation)
iPad (6th generation)
iPad (5th generation)
iPad mini (5th generation)
iPad mini 4

Mac Models

MacBook Air (M1, 2020)
MacBook Air (Retina, 13-inch, 2020)
MacBook Air (Retina, 13-inch, 2018 – 2019)
MacBook Air (13-inch, Early 2015 – 2017)
MacBook Air (11-inch, Early 2015)
MacBook Pro (14-inch, 2021)
MacBook Pro (16-inch, 2021)
MacBook Pro (13-inch, M1, 2020)
MacBook Pro (13-inch, 2020)
MacBook Pro (13-inch, 2016 – 2019)
MacBook Pro (Retina, 13-inch, Late 2012 – 2015)
MacBook Pro (16-inch, 2019)
MacBook Pro (15-inch, 2016 – 2019)
MacBook Pro (Retina, 15-inch, Mid 2012 – 2015)
MacBook (Retina, 12-inch, Early 2015 – 2017)
iMac (24-inch, M1, 2021)
iMac (Retina 4K, 21.5-inch, 2019)
iMac (Retina 4K, 21.5-inch, 2017)
iMac (Retina 4K, 21.5-inch, Late 2015)
iMac (Retina 5K, 27-inch, 2019 – 2020)
iMac (Retina 5K, 27-inch, 2017)
iMac (Retina 5K, 27-inch, Late 2014 – 2015)
iMac Pro (2017)
Mac mini (M1, 2020)
Mac mini (2018)
Mac mini (Late 2014)
Mac Pro (2019)
Mac Pro (Late 2013)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Magic Mouse

1 x USB-C to Lightning Cable