SAPO ERDHI

Apple Magsafe Battery Pack

13,990 L

 

MagSafe Battery Pack është një aksesor elegant dhe i përshtatshëm për përdoruesit, i krijuar për karikim pa mundim në lëvizje të modeleve të ndryshme të iPhone, duke përfshirë serinë iPhone 12 deri te seria e iPhone 14, së bashku me mini dhe versionet max. Paketa ngjitet në mënyrë të sigurt në pjesën e pasme të iPhone përmes magneteve,  duke ofruar karikim të besueshëm me wireless pa ndërhyrje me kartat e kreditit ose me çelësat. Karakteristika e tij e karikimit automatik eliminon nevojën për çelsat e ndezjes/fikjes manuale. Me deri në 70% shtesë për modelet mini dhe deri në 60% për modelet standarde, paketa e baterisë MagSafe siguron energji të pandërprerë në ditët e ngarkuara, duke e bërë atë një aksesor të përshtatshëm dhe thelbësor për përdoruesit e iPhone në lëvizje.

Ka stok

SKU: CNG2319-W Modeli: MJWY3AM Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

MJWY3AM

Color

White

Design and Features
Details

• Design and Features
• MagSafe Magnets
• Safe and Reliable Charging
• Non-Interference
• Automatic Charging
• Charging Status Display

Charging Performance
Additional Charge

• Up to 70% additional charge for iPhone 12 Mini or iPhone 13 Mini
• Up to 60% additional charge for iPhone 12, iPhone 12 Pro, iPhone 13, iPhone 13 Pro, iPhone 14, or iPhone 14 Pro
• Up to 40% additional charge for iPhone 12 Pro Max, iPhone 13 Pro Max, iPhone 14 Plus, or iPhone 14 Pro Max

Wireless Charging

15W Wireless Charging

Compatibility
Iphone

• iPhone 12 mini
• iPhone 12
• iPhone 12 Pro
• iPhone 12 Pro Max
• iPhone 13 mini
• iPhone 13
• iPhone 13 Pro
• iPhone 13 Pro Max
• iPhone 14
• iPhone 14 Plus
• iPhone 14 Pro
• iPhone 14 Pro Max

Dimensions & Weight
Dimensions

96 x 64 x 11 Cm

Weight

114 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x MagSafe Battery Pack