Apple USB-C Power Adapter 18W

1,000 L

 

Adaptor i energjise USB 18W USBC ofron nje karikim te shpejte dhe efikas ne shtepi, ne zyre ose ne levizje.

Ka stok

SKU: CNG1065 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Output power

18 W

USB version

3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)

USB connector type

USB Type-C

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Apple USB-C Power Adapter 18W