AQL Elusion Bluetooth In-ear Headset

2,590 L

 

Kufjet Elusion mund të përdoren secila më vete. Pasi i hiqni nga kutia karikuese, lidhen automatikisht me pajisjen tuaj. Kufjet janë të pajisura me Bluetooth 5.0 i cili i bën të përshtatshme për të luajtur lojra pa u shqetësuar për vonesat e zërit. Kan zë të pastër dhe me shumë bas.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black, White

Style

In-Ear

Bluetooth®

5.0

Supported profiles

Headset – Handsfree – A2DP – AVRCP

Range

10m

Wireless Type

Bluetooth

Bluetooth® Frequency Range

2,402GHz – 2,480GHz

Battery voltage

3.7V

Battery capacity

35mAh X 2

Charging Case battery capacity

500 mAh

Micro-USB port voltage (V)

5V

Micro-USB port current (A)

500mA

ERP

3mW

Stand-by Time

100 hours

Talk Time

3.5 hours

Play Time

4 hours

Charging the earbuds

about 1 hour

Charging Case Charge

approx. 1.5 hrs

Weight

45g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 Pair of Earphones
1 x Charging Box
1 x Charging Cable
1 x User Manual