OFERTA ONLINE

ASUS Monitor TUF Gaming 32″ Curved, QHD, 165Hz

46,990 L

 

Monitori i lojërave me hark TUF Gaming VG32VQ1BR është një ekran QHD 32 inç i krijuar për të zhytur lojtarë profesionistë në përvojën e tyre të lojës. Me një shpejtësi rifreskimi 165 Hz dhe një dizajn të lakuar 1500R, ai jep pamje të qetë dhe tërheqëse. Koha e reagimit prej 1 ms (GTG), së bashku me teknologjinë ASUS Extreme Low Motion Blur (ELMB™), minimizon turbullimin dhe ngecjen, duke siguruar qartësi në skenat me ritme të shpejta. Mbështetja FreeSync Premium Pro ofron lojëra pa ngecje duke rregulluar në mënyrë dinamike shkallën e rifreskimit, ndërsa teknologjia me diapazon të lartë dinamike (HDR) në përputhje me DisplayHDR™ 400 rrit kontrastin dhe saktësinë e ngjyrave. Me një gamë të gjerë ngjyrash 120% sRGB, ky monitor ofron pamje vibruese dhe të gjalla, duke e bërë atë një zgjedhje ideale për lojtarët që kërkojnë ekrane me performancë të lartë.

Ka stok

SKU: ECM770 Modeli: VG32VQ1BR Kategori: , , Etiketa: ,

Informacion i detajuar

Peshë
7 g/kg
Brand
Model

VG32VQ1BR

Color

Black

Display
Panel Size

31.5"

Display Viewing Area (H x V)

697.344 x 392.256 mm

Display Surface

Non-Glare

Backlight Type

LED

Panel Type

VA

Viewing Angle (CR≧10, H/V)

178°/ 178°

Pixel Pitch

0.272mm

Resolution

2560 x 1440

Color Space (sRGB)

120%

Brightness (Typ.)

250cd/㎡

Contrast Ratio (Typ.)

3000:1

Display Colors

1073.7M (10 bit)

Response Time

1ms MPRT

Refresh Rate (Max)

165 Hz

Flicker-free

Yes

Video Feature
Features

• Multiple HDR Mode
• Trace Free Technology
• GameVisual
• Color Temp. Selection
• Gamma Adjustment
• GamePlus
• HDCP
• Extreme Low Motion Blur
• VRR Technology
• GameFast Input technology
• Shadow Boost
• Low Blue Light

Audio Feature
Speaker

2Wx2

I/O Ports
Ports

DisplayPort 1.2 x 1
HDMI(v2.0) x 2
Earphone Jack : Yes

Signal Frequency
Digital Signal Frequency

DisplayPort: 30~185 KHz (H) / 48~165 Hz (V)
HDMI: 30~185 KHz (H) / 48~144 Hz (V)

Power Consumption

28W

Power Off Mode

<0.5W

Voltage

100-240V, 50/60Hz

Mechanical Design
Tilt

+15° ~ -5°

Swivel

+10° ~ -10°

VESA Wall Mounting

100x100mm

Kensington Lock

Yes

Dimensions & Weight
Dimensions

70.98 x 50.71 x 24.33 cm

Weight

7.54 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Monitor