Ofertë!

Asus Rog Delta RGB Gaming Headset

14,990 L

Kurseni: 2,000 L

ROG Delta janë kufjet e para të lojrave në botë me ESS 9218 quad DAC, lider në industri, i shkallës hi-fi, i cili jep tingull të patëmetë dhe të detajuar për t’u dhënë lojtarëve seriozë avantazhin që u nevojitet për të fituar. ROG Delta përmban një lidhës USB-C dhe vjen me një përshtatës USB-C në USB 2.0 për t’ju lejuar të luani në kompjuterin tuaj, konsolën dhe pajisjen celulare pa ndryshuar kufjet. Një efekt i veçantë, rrethor i ndriçimit RGB ofron një pamje elegante për t’ju veçuar në fushën e betejës.

Ka stok

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

ROG-DELTA

Color

Black

Interface

Wired

Connector

USB-A
USB-C

Support Platform

PC
MAC
PlayStation® 4
PlayStation® 5

Driver Material

Neodymium magnet

Driver Size

50mm

Headphones Impedance

32 Ohm

Headphones Frequency Response

20 ~ 40000 Hz

Microphone Pick-up Pattern

Unidirectional

Microphone Sensitivity

-40 dB

Microphone Frequency Response

100 ~ 10000 Hz

AI Noise Cancelling Microphone

No

Hi-Fi DAC

ESS 9218

Hi-Fi Amp

ESS 9218

Active Noise Cancellation

No

Channel

Stereo
Virtual 7.1

Lighting

RGB

Aura

Yes

Foldablility

Yes

Weight

387 g

Extra ear-cushion

Yes

Cable

USB-C cable: 1.5m;
USB 2.0 cable: 1m

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Asus Rog Delta RGB Gaming Headset

1 x User guide

1 x USB-C to USB 2.0