Asus ROG Phone 5s

89,990 L99,990 L

 

 ROG Phone 5s e çon përvojën tuaj të lojërave në dimension tjetër. Prodhuar për të fituar me platformën celulare më të fundit Qualcomm® Snapdragon® 888+ 5G. Ky smartfon përmban gjithashtu një sistem baterie përbindësh 6000 mAh, kontroll lojërash AirTrigger 5 dhe sistemin ikonik të Asus-it, audio GameFX. Guxoni të zgjidhni ROG Phone 5s dhe do të shpërbleheni me performancë të shfrenuar për një përvojë lider të lojërave dhe argëtimit.

Color
Ram
Memory Internal
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Second Chance

Apple iPhone 11 Pro Max

63,990 L69,990 L
 
OFERTË ONLINE

Samsung Galaxy S22 Ultra

112,990 L119,990 L
 

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Announced

2021

Color

Black, White

NETWORK
Technology

GSM / HSPA / LTE / 5G

BODY
Dimensions

172.8 x 77.3 x 9.9 mm (6.80 x 3.04 x 0.39 in)

Weight

238 g (8.40 oz)

SIM

Dual SIM

BATTERY & CHARGING
Battery

6,000 mAh

Charging

Fast charging 65W

Vendi i karikimit

USB Type C

MEMORY
Ram

12GB, 16GB

Memory Internal

256GB

Card slot

No

DISPLAY
Display Type

AMOLED

Display Size

6.78"

Display Resolution

1080 x 2448 pixels

PLATFORM
Chipset

Qualcomm SM8350 Snapdragon 888+ 5G (5 nm)

CPU

Octa-core

GPU

Adreno 660

CAMERA
Main Camera

Triple (64MP, 13MP, 5MP)

Triple Details

64 MP, f/1.8, 26mm (wide), 1/1.73", 0.8µm, PDAF
13 MP, f/2.4, 11mm, 125˚ (ultrawide)
5 MP, f/2.0, (macro)

Features Main

LED flash, HDR, panorama

Video Main

8K@30fps, 4K@30/60/120fps, 1080p@30/60/120/240fps, 720p@480fps; gyro-EIS

Selfie Camera

Single (24MP)

Single Details

24 MP, f/2.5, 27mm (wide), 0.9µm

Video Selfie

1080p@30fps

SOUND
Loudspeaker

Yes, with stereo speakers (2 amplifiers)

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot

Bluetooth

5.2, A2DP, LE, aptX HD, aptX Adaptive

GPS

Yes, with dual-band A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO, QZSS, GNSS

Radio

No

USB

USB Type-C 3.1 (side), USB Type-C 2.0 (bottom), accessory connector, USB On-The-Go

FEATURES
Sensors

Fingerprint (under display, optical), accelerometer, gyro, proximity, compass

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Phone

1 x Ejector pin (SIM tray needle)

1 x USB power adapter (65-Watt)

1 x USB-C to USB-C cable

1 x Transparent case

Garancia e produktit

24 Muaj